Bugun...Elif Egem Çakır, CHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanlığına Yeniden Aday.
Tarih: 04-09-2018 23:05:36 + -


Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilleri seçimlerinde yanında ekibiyle birlikte Samsun merkezi ve ilçelerinde gezmedikleri mahalle ve çalmadıkları kapı kalmadı Elif Egem Çakır ve ekibinin. Haberi yazarken bunları nereden bildiğimiz soracak olursanız.

facebook-paylas
Tarih: 04-09-2018 23:05

Elif Egem Çakır, CHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanlığına Yeniden Aday.

Arşivlerimizi araştırdığınızda CHP İl Kadın Kollarından şimdiye kadar bu kadar sürekli habere imza atmamıştık.  Elif Egem Çakır bu kez yeniden genç ve dinamik kadrosuyla yeniden, CHP Samsun İl Kadın Kolları üyelerine şöyle seslendi.

“Cumhuriyet Halk Partisinin vefakar ve cefakar kadınları, Parti emekçileri, Saygıdeğer hanımefendiler, Sevgili dostlarım, yoldaşlarım;   Sözlerime başlamadan önce, Partimizin Samsun İl Kadın Kolları Başkanlığına adaylığımı açıklamak üzere düzenlemiş olduğum bu basın toplantısına davetime icabet ederek beni onurlandırdığınız için hepinize ayrı-ayrı teşekkür ediyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Yoldaşlarım,

Hepinizin bildiği gibi örgütümüz yakın bir geçmişte yani 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde oldukça zorlu bir sınav verdi.  Baştan sona haksızlık, eşitsizlik ve adaletsizliklerle dolu olması nedeniyle ne yazık ki partimiz açısından başarısızlıkla sonuçlanan bu süreçte ben partimizin kadın kolu başkanı olarak gerek il merkezinde gerekse 17 ilçemizin tamamında il ve ilçe örgütlerimizde görevli ve üye parti emekçisi kadın arkadaşlarımla birlikte üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirerek mücadelemize katkıda bulunduğumuza hatta öncülük ettiğimize yürekten inanıyorum. Ve bu vesile ile işlerinden, güçlerinden, hatta eşlerine ve çocuklarına ayırmaları gereken zamandan bile fedakarlıkta bulunarak seçim çalışmalarımıza katılan, destek olan tüm kadınlarımıza buradan bir kere daha teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum“ dedi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Nurgul Karasal ve Mehmet Kundak dahil, oturan insanlar

Dostlarım, Biliyorsunuz Bütün Zorluklar Çeken Biziz Aşanda Biz Olmalıyız…

Elif Egem Çakır açıklamasını şöyle sürdürdü. “Ülkemizin bugün içinde bulunduğu genel durumu, başta kadınlarımıza olmak üzere tüm emekçilerimize, emeklilerimize, halkımıza, ulusumuza ve tek kelime ile bize hayatı zindan eden ağır ekonomik ve siyasal koşulları ve bu koşullar altında çektiğimiz sıkıntıları, yaşadığımız imkansızlıkları ve acıları tek tek sıralayıp anlatarak sizlerin değerli vakitlerinizi daha fazla işgal etmek istemiyorum. Çünkü bu durumdan en çok etkilenen bütün bu zorlukları çarşıda, pazarda, mutfakta sıcağı sıcağına yaşayan ve dolayısı ile en iyi bilen kadınlardır.  Bunun içindir ki biz kadınlar bize Kurtuluş Savaşımızda yan-yana, omuz-omuza olduğumuz erkeklerle eşit toplumsal ve siyasal haklar vererek Cumhuriyet devrimini taçlandırmış bir liderin, ATATÜRK'ün partisinde toplandık ve ülkemizi her geçen gün daha da içinden çıkılmaz bir bataklığa sürükleyen AKP faşizmine karşı mücadele ediyoruz. İşte ben herhangi bir sıfat yada makam sahibi olmaya değil eğer sizlerde takdir eder ve beni bu göreve layık görürseniz bu mücadelenin öncülüğüne talibim 6 Eylül 2018 tarihinde yapılacak olan kongremizde CHP İl Kadın Kolu Başkanlığına adayım. Kongremizde Kadın Kolları Başkanlığımıza ve yönetimine aday olacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyor ve bunu buradan açıkça ilan ediyorum ki;

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar

Bu seçimin sonucu ne olursa olsun ben, CHP'li tüm kadın üyelerle, sevgi, saygı, birlik ve beraberlik ruhu içinde, laik, demokratik, bağımsız Türkiye Cumhuriyeti'mizi sonsuza kadar sürdürme kararlılığı ve bitip tükenmek bilmeyen bir azimle çalışmalarıma durmadan ve usanmadan devam edeceğim. Çünkü biliyorum ki; Biz kadınlar birlikte güçlüyüz Çünkü biliyorum ki; Kadınsız devrim olmaz.. Hepinize en içten saygılarımı sevgilerimi sunuyorum Yaşasın Laik Demokratik Türkiye Cumhuriyeti Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi” şeklinde konuştu.

Mehmet Rebii Özdemir.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Nurgul Karasal dahil, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Nurgul Karasal ve Mehmet Kundak dahil, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Nurgul Karasal ve Mehmet Kundak dahil, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, Nurgul Karasal ve Mehmet Kundak dahil, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar
Bu haber 1010 defa okunmuştur.

Etiketler :
MEHMET REBİİ ÖZDEMİR / 05-09-2018 15:14:00

Haberi yaptıktan sonra gelecek olan tepkiler biz gazetecileri çok mutlu eder. Hele hele de eleştirel tepkiler varsa daha da çok mutlu oluyoruz. Ancak ne hikmet ise bizim okurlarımız sanıyorum sadece yazıyı okuyorlar ve yorum yapmayı sanıyorum zaman kaybı zannederek yorum yapmıyorlar. Haber hakkındaki düşüncelerini eklemiyorlar. Saygılarımızla...FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
  Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
 • ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
  ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
 • Cem Yılmaz | Yabancı dil
  Cem Yılmaz | Yabancı dil
 1. Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
 2. ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
 3. Cem Yılmaz | Yabancı dil
VİDEO GALERİ
YUKARI