Bugun...İnsanlık Namına!!!
Tarih: 18-02-2019 06:13:57 Güncelleme: 18-02-2019 07:50:57 + -


Savaş Çankaya 31 Mart yerel seçimlerine katılan tüm adaylara bir mektup yazdı. İşte o mektup!

facebook-paylas
Tarih: 18-02-2019 06:13

İnsanlık Namına!!!

Samsun Büyükşehir belediiye başkan adayları Belma Nur Kartal, Hayati Tekin, Mustafa Demir, Erhan Usta, Salih Şen ve diğer adını sayamadığım 17 ilçenin belediye başkan adayları. Siyasi fikirlerimiz taban tabana zıt olduğu adaylarda var, yada yada örtüştüğü adaylarda. Sizden insanı olarak bir şey talep ediyorum.Samsun medyası içinde beni mağdur eden sözde bir gazeteciler derneği başkanı, bir internet gazetesi genel yayın yönetmeni sıfatında bir kişi. 

Adayların çoğu bilmiyor konunun ne olduğunu hatta adayların parti genel merkezlerinede bu konuda parti genel başkanlarına birer mektup hazırlayıp gönderiyorum. Kendini gazeteci olarak tabir eden daha çok kendini hayatını yuryt dışında kaybetmiş Yılmaz Güney'e benzeten lakin o Yılmaz Güney'in tırnagı değil boku bile olmayacak kişi Printer lakaplı kişi.

www.samsunpostasi.com adlı bir haber sitesi vardı Mayıs 2012- Temmuz 2015 yılları arası bu gazete benim üzerime kayıtlıydı. Aslında ben piyonmuşum, Samsun'da bir çok partiye mensup, DenGe Gazetesi Adnan Bahadır'a ne kadar kin beslemiş kişilerin oluşturduğu başını Printer gazetecenin çektiği iki basılı yayın çıkarmış internet gazetesiydi. 

Basın yolu hakaretten 14 davada yargılandım. Çoğunluğu  Adnan Beyin açtığı davalar. Kaçını ben yazdım hiç birini peki kim yazdı PRİNTER lakaplı gazeeteci. Bu olayın sonunda ne oldu derseniz, 40 bin liraya yakın vergi borcu, garanti bankası kredi karti borcu, cemiyete ait telefon borcu, PRİNTER'in evindeki internet benim üzerimeydi onun borcu, 7000 tl idari para cezası, Adnan Beyin kazandığı 10 bin liralık tazminat, 11ay 20 günlük hapis cezası bunlar bana kalanlar ve hala söylüyorum PRİNTER'in 4 çoçuğu var, 4 çocuğunun üzerine yemin etsin "Çoçuklarımın ölüsünü öpeyim ki Savaş Çankaya yalan konuşuyor" diye. Bu kadar da iddacıyım. Kazanan onlar oldu. Adnan Bahadır'a benim üzerimde küfür ettirenler. Bir tanesi Makedonya'da vefat etti.

 

Temmuz 2015 yılında gazeteyi üzerinden düşürdükten sonra 2014 seçimlerinde Mhp'den 19 Mayıs ilçesine aday olmuş KA Kilişimin sahibi Hüseyin Kurt, Endüstri Sanat Okulundan Emekli Muammer Tomar, Yazar Atilla Karagöz ve esnaf İrfan Kara tek tek giderek Savaş Çankaya'yı mağdur etme diye PRİNTER ile konuşmaya gittiler ve hiç kimseyi dinlemedi. Bu dört kişiyide benimle tanıştıran PRİNTER'dir aslında. Eğer tanıyorsanız gidip sorabilirsiniz bu kişilere.

 

Mart 2017 evlendim şuan bir kızım var. Allah hak edene evlat versin. Bir sahaf dükkanı açtım işler malum piyasa belli bozuk dükkanı kapatıyorum. iş balkıyorum küçük esnaf eleman almıyor hatta çıkarmanın yollarına bakıyor. Asıl mesleğim kasaplık marketler sigortasız işçi çalıştırmıyor, 10 ve üzeri işçi çalıştıran firmalar işçi maaşlarını bankaya yatırmaya mecburlar yasa öyle. O tarz işe girsem maaşım PRİNTER'in borçları yüzünden kesilecek, sağlık sorunlarım var anlayacağınız şuan çok mağdurum. Kimseden para talep etmiyorum. PRİNTER "BENİM SAPIĞIM" yazısında para talep ettiğimi söylemiş kimseden bir kuruş para talebim olmadı olmazda. 

İşin can alıcı noktası burası yukarıda saydığım dört kişi gidip konuştuğu halde bir adım bile atmayan PRİNTER'i inetrnet üzerinden teşhir etmeye başladım. Mecburdum dört kişililk bir aile reisiydim artık sorunluğum var. Şuan Printer benim değil benim ailemin geleceği ile oynuyor. Bu Printer denen insanların üzerinden geçinen asalak gazeteci birde onu teşhir ettiğim için beni mahkemeye vermiş. Buna halk dilinde ŞEREFSİZLİK denir. 

 

Samsun'dan aday olmuş büyükşehir adayları ve 17 ilçe adayları sizden ricam PRİNTER adlı gazetecinin programına çıkmamanız ve genel yayın yönetmenliği yaptığı internet gazetesine verdiğiniz reklamları kesmenizi rica ediyorum. Bunu sizden Dört kişilik bir aile reisi olarak rica ediyorum. Hepinize seçimlerde başarılar dilerim. Ülkemizde değil tüm dünyada demokrasinin kazanması dileğiyle. HOŞÇAKALIN

 

Farklı anlaşılmasın ailemin dört kişilik olduğunu söyledim. Eşimin ilk evliğinden bir erkek evladı var. Onunda sorumluluğu bende.
Kaynak: W

Bu haber 650 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MEDYA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
  Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
 • ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
  ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
 • Cem Yılmaz | Yabancı dil
  Cem Yılmaz | Yabancı dil
 1. Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
 2. ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
 3. Cem Yılmaz | Yabancı dil
VİDEO GALERİ
YUKARI