Bugun...MUHTAR ADAYI, HASAN ÖZDEMİR, ETYEMEZ MAHALLEMİZ SAHİPSİZ DEĞİL!
Tarih: 20-03-2019 00:02:56 + -


Samsun’un Alaçam ilçesinin, Etyemez mahallesinde yaşamını sürdüren genç, dinamik, deyim yerindeyse tuttuğunu koparan cevval bir muhtar adayı olan Hasan Özdemir, mahallemiz yıllardır atıl vaziyette doğru dürüst hizmet görmüyor. 38 yıldır mahallemizde yaşamımı sürdürmekteyim. Yıllarca bekledim durdum bugün hizmetler gelecek yarın gelecek diyerek.

facebook-paylas
Tarih: 20-03-2019 00:02

MUHTAR ADAYI, HASAN ÖZDEMİR, ETYEMEZ MAHALLEMİZ SAHİPSİZ DEĞİL!

Baktık ki hizmetler madem bize gelmeyecek o zaman bizde kollarımızı sıvayıp ekibimizle birlikte mahallemize hizmete doyurmak için Etyemez mahallesine muhtar adayı oldum. İhtiyar heyetimizle birlikte mahallemizde hizmet görmeyen yerleri adeta hizmet gölünde boğacağız.

 Etyemez mahallesine neden aday olduğunu Hasan Özdemir şöyle açıkladı: “Mahallemize hangi hizmeti yaparsak yapalım, reklamımız olur düşüncesiyle yönetime talip olmuyoruz. Vatandaşlarımıza sunacağımız hizmetlerin vaktinde, eksiksiz, ihtiyaçlara göre ve sistematik bir şekilde getirilmesini sağlamaya çalışacağız. Mahallemiz için işin gerektirdiği niteliğin dışında hiçbir ayrım gözetmeden hizmeti vermeye çalışacağız. Mahallemiz kaynaklarını, vatandaşlarımızın huzurunu ve refahını arttırmaya yönelik kullanacağız. Gösteriş, lüks ve şatafattan uzak bir yönetim sergileyeceğiz. Bize emanet edilen mülke ve yetim malına sahip çıkar gibi yönetime talibiz. Bütün kamu hizmetleri,  herhangi bir devlet dairesinde kullanılan bir kağıtta dahi hepimizin hakkı ve emeği olduğu anlayışıyla mahallemizin halkının alın terlerine sahip çıkacağız. Mahallemiz topraklarında doğan herkesi kardeş biliyoruz. Aynı güneşi, suyu, havayı ve toprağı paylaştığımız insanlar barış içerisinde kardeşçe yaşamanın arzusundayız. Dil, din, ırk ve mezhep ve hiçbir grup/parti ayrımına rıza göstermeyiz. Hepimiz biriz ve bu ülkenin vatandaşıyız. Kapalı kapılar ardında, vatandaştan uzak ama sözde vatandaş için çalışan anlayışı ortadan kaldıracağız! Kapımız, tüm halkımız için sonuna kadar açık olacak; vatandaşımızın her derdi bizim derdimiz olacak. Ulaşımda n altyapıya, temizliğe kadar bütün hizmetler tekrar gözden geçirilip mahallemizin öncelikli ihtiyaçlarına göre planlanacak. Hepsinden de önemlisi hesap verilebilirlik, şeffaflık açısından yapılan tüm hizmetlerin halkın gözleri önünde açık ve şeffaf bir biçimde yapılmasını sağlayacağız. Mahallemizin yönetiminde mahallemizde yaşayanlar söz sahibi olacaklar. Adalet anlayışımız; kendimiz için istediğimizi mahalle halkımız için isteyecek, kendimiz istemediğimizi halkımız içinde istemeyeceğiz şeklinde olacaktır. Adil ve tarafsız davranmanın yolunun bu düsturumuzdan geçmektedir. Mahallem halkının ne derdi olursa olsun BU BİZİM GÖREVİMİZ DEĞİL demeden dinleyip çözüme kavuşturmak için” adayız dedi.  

Etyemezliler de GENÇ, DİNAMİK, VİZYON SAHİBİ, DÜRÜST ve SÖZÜNÜN ERİ Hasan Özdemir için şunları ifade etti. “Hasan Özdemir’i küçük bir yaştan beri tanırız. Saygıda kusur etmez. Büyüklerini sayar ve küçüklerini de seven birisidir. Mekanı belli. Herkesin derdine yetişmeye çalışan girişken bir arkadaşımız, bizim için hayırlı olacağınız düşünüyoruz” dediler.
Bu haber 526 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YEREL HABER Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
  Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
 • ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
  ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
 • Cem Yılmaz | Yabancı dil
  Cem Yılmaz | Yabancı dil
 1. Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
 2. ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
 3. Cem Yılmaz | Yabancı dil
VİDEO GALERİ
YUKARI