Bugun...Samsun Dişhekimleri Gala Gecelerinde Gönüllerince Eğlendiler…
Tarih: 18-11-2018 22:07:42 Güncelleme: 19-11-2018 12:29:42 + -


22 asım Dişhekimleri Haftası nedeniyle başlayan dişhekimleri haftasında, Samsun Dişhekimleri 17 asım itibariyle bilimsel sempozyumla başlattıkları hafta etkinliklerine Samsun Yelken Kulüpte meslektaşlarına verdikleri Gala yemeği ile devam ettiler.

facebook-paylas
Tarih: 18-11-2018 22:07

Samsun Dişhekimleri Gala Gecelerinde Gönüllerince Eğlendiler…

Gecenin sunuculuğunu  SDO Yönetim Kurulu Üyesi  Dt. Emre Harbalıoğlu yaptı.

Samsun Dişhekimleri Odası başkanı Dt. Alper Dilek,  gala gecesinde meslektaşlarına şöyle seslendi: “Değerli meslektaşlarım, yeniden bir gala gecemizde birlikteyiz.  Sizlerle birlikte olmanın onurunu yaşıyoruz.  Bu akşam meslekte 25. 40. Ve 50. Yıllarını dolduran meslektaşlarımıza onur plaketi vereceğiz. Ayrıca uzun yıllar bizim yetişmemizde katkısını hiç unutmayacağımız eski oda başkanımız ve yönetim kurulu üyelerinden Dt. Abdullah İlker, Dt. Kamil Güven ve Dt. Adnan Mısırlıoğlu’na da teşekkür plaketi vermeyi uygun gördük. Bundan sonraki dişhekimleri haftamızda daha da çoğalarak böylesine nezih bir ortamda bir araya gelmemiz dileklerimle” dedi.

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Dişhekimliği mesleğinde 25. Yılını dolduran, Dişhekimleri, Gülnare Çetin, İstemihan Keskin, Tayfun Azizoğlu, Yeşim Çakırsoy Önen ve Umur Sakallıoğlu’na plaketlerini SDO başkanı Dt. Alper Dilek takdim etti.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, Umur Sakallıoğlu dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: Umur Sakallıoğlu, ayakta ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Onur Ferhat Karacan dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve geceMeslekte 40. Yılını dolduran dişhekimleri Güler Piyade, Köksal Piyade ve Sema Özakan’a da plaketlerini eski oda başkanı Dt. Abdullah İlker takdim etti.

Teşekkür plaketlerine layık görülen eski oda yöneticilerinden bir önceki Samsun Dişhekimleri Odası Başkanı Dt. Abdullah İlker, eski yönetim kurulu üyesi Dt. M.Kamil Güven ve eski oda başkanlarından Dt. Adnan Mısıroğlu’na ve Yelken Kulüp adına da Şef Kenan Savaş’a hazırlanan plaketleri oda başkanı Dt. Alper Dilek takdim etti.   

Samsun Dişhekimleri Odası (SDO) bir plakette gala gecesinin ve etkinliklerin sponsoru olan    ‘aquapick’  ağız duşu CEO’su, Dr. Mehmet Fırat Doğan’a verildi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Abdullah Ilker dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Eski Oda Başkanı Dt. Abdullah İlker, plaketini aldıktan sonra meslektaşlarına şöyle seslendi. “Değerli meslektaşlarım hatırlanmak çok güzel. Çok uyumlu ve birliktelikle çalışan oda yönetimiydik. Birlikte çalıştığımız tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.  İlk defa da eşimin olmadığı bir gala yemeğine katılıyorum.  16 yıllık görev yaptığım odamızın galasına ilk kez yanımda eşim yanımda olmadan katılıyorum bu nedenle sizlerden özür diliyorum.  her zaman birlikte ve beraberlik içinde olacağımıza olan inancımla bize plaketi layık gören meslektaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Mehmet Rebii Özdemir

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Suat Semiz dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, yemek yiyen insanlar, masa, yiyecek ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 10 kişi, Suat Semiz, Mehtap Ümit Semiz ve Abdullah Ilker dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, Abdullah Ilker ve Vehbi Tezcan dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, Kenan Özcan dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, Onur Ferhat Karacan ve Ali Şener dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa, iç mekan ve yiyecekGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, Ayşe Çadir dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, Ayşe Çadir dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, Umur Sakallıoğlu ve Tuncay Seven dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve masaGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, Abdullah Ilker dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve yazıGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve yazıGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayaktaGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, Suat Semiz dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, Kenan Özcan ve Abdullah Ilker dahil, dans eden insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlarGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, dans eden insanlar ve düğünGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, Melih Turgut dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekanOtomatik alternatif metin yok.Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Suat Semiz dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve yazıGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, Ali Ekrem Dogan dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, Suat Semiz dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar
Bu haber 496 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
  Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
 • ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
  ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
 • Cem Yılmaz | Yabancı dil
  Cem Yılmaz | Yabancı dil
 1. Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
 2. ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
 3. Cem Yılmaz | Yabancı dil
VİDEO GALERİ
YUKARI