Bugun...SAMSUNLULAR “TAMAMLA BİZİ EY AŞK” İLE GÜLMEYE VE DÜŞÜNMEYE HAZIR MISINIZ?
Tarih: 19-11-2018 21:05:57 + -


Ali Poyrazoğlu'nun kitabından yola çıkarak yazdığı “Tamamla Bizi Ey Aşk” interaktif bir güldürüdür. Tökezlemiş gönül ilişkilerinin, düzeltilip yerli yerine oturtulmasının yöntemleri üstüne müthiş bir güldürü. Buruşmuş gönül ilişkileri, evilikler nasıl ütülenmeli, eski düzgün haline getirilmeli... Evlilik terapisi yapan doktorların kapısında kuyruk var.

facebook-paylas
Tarih: 19-11-2018 21:05

SAMSUNLULAR “TAMAMLA BİZİ EY AŞK” İLE GÜLMEYE VE DÜŞÜNMEYE HAZIR MISINIZ?

Oyunda terapi yapılan bir çift üzerinden seyircilere bu işin sırları açılıyor, terapi yöntemlerini sergiliyor. “Tamamla Bizi Ey Aşk” dünyanın en tehlikeli konusu “Aşk” üstüne seyirci ile birlikte düşünüyor. Buruşan ikili ilişkileri, evlilikleri nasıl temize çekmeli, nasıl ütülemeli, gönül işlerinin sırları, aksayan, boşanma noktasına gelmiş çiftlerin nasıl düze çıkarıldığını görmek istiyorsanız, “Tamamla Bizi Ey Aşk”ı kaçırmayın. 

Bekar mısınız? Nişanlı mı? Aşık mısınız? Evli ya da Boşanmak üzere misiniz? Tamamla Ey Bizi Aşk!‘ı izlemeden karar vermeyin.

Ali Poyrazoğlu, Şebnem Özinal ve Melih Ekener’in sahnelediği ‘Tamamla Bizi Ey Aşk’ tiyatro oyununu izlemek için Samsunlu tiyatro severlere sesleniyoruz.  Ali Poyrazoğlu’nun kitabından yola çıkarak yazdığı Tamamla Bizi Ey Aşk Oyunu tek perdede Samsunlu seyircisiyle 20-21 Kasım 2018 tarihinde Samsun Sanat Merkezinde buluşuyor. Birçoğumuza tanıdık gelen, sabahtan akşama kadar temizlik, bulaşık, yemek, iş güç derken heyecanlı bir şekilde kocasının eve geleceği, onunla geçireceği zamanı kollayan bir kadın ve eve geldiğinde yemeğini yedikten sonra televizyon başında maça gömülen bir iş insanı. Bıkan kadın ya boşanırız ya da evlilik terapisine gideriz diyor. Burnu sürten koca terapiyi kabul ediyor ve oyun seyirciyi de içine alarak keyifli bir hal almaya başlıyor. Sadece 3 kişinin oynadığı değil bütün salonun dahil olduğu karşılıklı yorumlar yaptığı bir oyun. Kalabalığın yeri geldi kahkaha krizine girdiği, yeri geldi göz yaşlarını tutamadığı bir oyun izleyeceksiniz.

 “Tamamla Bizi Ey Aşk, seyircisine bir nevi ayna tutuyor, İnsanı anlatıyor, ilişkilerin kökenine iniyor farkındalığınızı arttırarak sizi sorgulamaya sevk ediyor.”  

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekanKeyifli ve profesyonel bir oyun izlemek için hazır olun Samsunlu sanatseverler.  

Bu oyunda evlilikmiş, küfürmüş, kavgaymış, terapiymiş değil aslında benim alacağınız mesaj, okumuyor olmamız. Evet, okumuyoruz, her şeyi çok biliyoruz, ama okumuyoruz.   Hala tiyatro yapmak için didinen, yapan, izlenecek mi acaba diye düşünmeyen sanatçıların sayısı o kadar azaldı ki.  İyi mi kötü mü diye sorgulamayı bırakın. Tiyatro izleyin, konser dinleyin, şehrinizde varsa bale gösterisine, resim sergisine gidin.   

Tamamla Bizi Ey Aşk! Oyunu Samsun’da 20-21 Kasım 2018 tarihlerinde Salı ve Çarşamba günleri Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezinde Saat 20.00’de seyircisiyle buluşacak. Bilet Satış Merkezleri Violet Cafe- Düşevi Sanat Merkezi ve Biletix’ten sağlanmaktadır. İrtibat için telefon numarası ise şöyle 0 532 268 04 86

Mehmet Rebii Özdemir

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, sahnedeki insanlar, dans eden insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, yazıGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekan
Bu haber 218 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÜLTÜR-SANAT Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
  Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
 • ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
  ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
 • Cem Yılmaz | Yabancı dil
  Cem Yılmaz | Yabancı dil
 1. Kırgın Çiçekler 5. Bölüm
 2. ATATÜRK'ü hiç bu kadar net görmediniz ve duymadınız.
 3. Cem Yılmaz | Yabancı dil
VİDEO GALERİ
YUKARI